HomeKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLogin

Share | 

Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor

Spol : Male
Starost : 25
Datum upisa : 2007-10-01

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   26.03.13 10:09

Poštovanje Rina Potter,

dobrodošli u program nastave! Uspješno ste upisani u Nivo 1 HOB nastave. Sovu od nadzornika Vašeg doma, sa više detalja o nastavi i drugim aktivnostima koje Vam se otvaraju ovim upisom ćete dobiti uskoro! U međuvremenu, slobodno se raspišite po forumskim temama, jedva čekaju da ih popunite. Hvala na registraciji!

Srdačno,

Shōnen Kodokuna
Na vrh Go down
Ligar Hogg

Spol : Female
Starost : 14
Datum upisa : 2013-04-30

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   30.04.13 1:59

E a ima možda predmet "Obrana od mračnih sila"
Na vrh Go down
Ligar Hogg

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   30.04.13 5:46

Godina upisa:1 godina
Predmeti koje zelim pohađati:
Alhemija,
Čarolije,
Herbologija,
Letenje i HOB metloboj,
Napitci,
Transformacija,
Nordiska mitologija.
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa

Starost : 17
Datum upisa : 2012-06-22

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   02.05.13 23:08

Poštovanje Ligar Hogg,

budući da niste razvrstani, ne možemo Vas upisati u program nastave. Prvo odgovorite na pitanja Šešira za razvrstavanje, a onda se prijavite ponovo.

I da, postoji predmet Odbrana od Mračnih sila.

Hermy Watson

Profesor Odbrane od mračnih veština| Nadzornik Huflepuffa
Na vrh Go down
Palantin

Starost : 16
Datum upisa : 2013-05-02

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   02.05.13 23:33

Moguli se ja upisati u Hogwast?
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   03.05.13 0:23

Poštovanje Palantin,

nažalost ne možemo potvrditi ovaj zahtev jer vaše ime nije u skladu sa HOB Pravilnikom tj. Vaše korisničko ime nema prezime. Zamoliću Vas da posetite Ministarstvo magije i Departman za imena. Pročitajte HOB Pravilnik o imenima a zatim popunite zahtev za promenu. Nakon što je Vaše ime promenjeno, imate pravo ponovo se prijaviti za nastavu.

Hermy Watson

Na vrh Go down
Allexandra Rapius
Učenik
Učenik

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   03.05.13 2:46

Godina upisa:I
Predmeti koje zelim pohadjati:
1.OOMV
2.Letenje
3.Napitci
4.Carolije
5.HOB Kvidic
6.Herbologija
7.Aritmatika
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   03.05.13 3:00

Poštovanje Allexandra Rapius
dobrodošli u program nastave! Uspješno ste upisani u Nivo 1 HOB nastave. Sovu od nadzornika Vašeg doma, sa više detalja o nastavi i drugim aktivnostima koje Vam se otvaraju ovim upisom ćete dobiti uskoro! U međuvremenu, slobodno se raspišite po forumskim temama, jedva čekaju da ih popunite. Hvala na registraciji!

Srdačno,

Hermy Watson

Na vrh Go down
Andjela Potter

Datum upisa : 2013-05-03

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   03.05.13 5:53

Godina upisa: 1. godina
1.Transfiguracija
2.Napici
3.Čarolije
4.Letenje i HOB Metloboj
5.Briga o magijskim stvorenjima
6.Istorija magije
Na vrh Go down
Prof. Royalius Acaroth

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   03.05.13 6:20

Ja bih se takoder prijavio (poslao sam vec odgovore klobuku). Ovo su predmeti koji zelim pohadati, a ovo mi je upis u prvu godinu:

1. Alkemija
2. Čarolije
3. Herbologija
4. Napitci
5. Letenje i HOB metloboj

Ako trebam pohadati 7 predmeta dodat cu jos dva, ukoliko ne trebam ovo mi je dosta.
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   03.05.13 8:02

Poštovanje Royalius Acaroth,

Budući da niste razvrstani, ne možemo Vas upisati u program nastave. Prvo odgovorite na pitanja Šešira za razvrstavanje, a onda se prijavite ponovo.

Hermy Watson

Na vrh Go down
Prof. Royalius Acaroth

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   03.05.13 20:13

Royalius Acaroth (citat):
Ja bih se takoder prijavio (poslao sam vec odgovore klobuku). Ovo su predmeti koji zelim pohadati, a ovo mi je upis u prvu godinu:

1. Alkemija
2. Čarolije
3. Herbologija
4. Napitci
5. Letenje i HOB metloboj

Ako trebam pohadati 7 predmeta dodat cu jos dva, ukoliko ne trebam ovo mi je dosta.

Sada sam razvrstan, a podaci ostaju isti.
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   03.05.13 22:25

Poštovanje Royalius Acaroth,

Srdačno,

Hermy Watson

Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   03.05.13 22:29

Poštovanje Andjela Potter,

Budući da nemate lični sef u Gringots banci, ne možemo Vas upisati u program nastave. Da bi ste dobili sef morate da imate najmanje 20 postova, ali ne brinite, slobodno se možete raspisati u bezbroj HOB diskusija!

Hermy Watson

Na vrh Go down
irisabella75

Starost : 22
Datum upisa : 2013-05-03

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   03.05.13 23:31

Godina upisa: 1. godina
1.Čarolije
2.Napitci
3.Letenje i HOB Metloboj
4.Transfiguracija
Na vrh Go down
Minja Lestrange

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   04.05.13 2:37

Upisujem 1. godinu i zelim da pohadjam: 1. Alhemiju 2. Carolije 3. Japan 101 4. Napitke 5. Uvod u japansko pismo
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   04.05.13 11:58

Poštovanje irisabella75,

Budući da niste razvrstani, da vaše korisničko ime nije u skladu sa HOB pravilima i da nemate 20 postova, ne mozete se uključiti u program natave! Posetite Ministarstvo magije, a zatim Depertman za promenu imena i pročitajte kakva imena mogu biti. Zatim kad vam jedan od članova Vrhovnog Saveta promeni ime, slobodno se raspišite po HOB diskusijama i sakupite 20 postova. Zatim otvorite svoj lični sef u Gringotts Banci ( tj. zatražite ga, a mi ćemo ga odobriti) i onda konačno možete upisati školsku godinu!

Hermy Watson

Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   04.05.13 11:58

Poštovanje Minja Lestrange,

Budući da niste razvrstani i da nemate 20 postova, ne mozete se uključiti u program natave! Posetite Ministarstvo magije, a zatim Depertman za promenu imena i pročitajte kakva imena mogu biti. Zatim kad vam jedan od članova Vrhovnog Saveta promeni ime, slobodno se raspišite po HOB diskusijama i sakupite 20 postova. Zatim otvorite svoj lični sef u Gringotts Banci ( tj. zatražite ga, a mi ćemo ga odobriti) i onda konačno možete upisati školsku godinu!

Hermy Watson

Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora

Starost : 20
Datum upisa : 2011-08-07

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   04.05.13 12:23

Ime jeste u skladu sa pravilnikom.

We accept the love we think we deserve.

Na vrh Go down
Ligar Hogg

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   04.05.13 23:38

Da ja bi se prijavila ko sto sam napisala, ali neznam koja to pitanja i kome to treba?
confusedlol!
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa

Datum upisa : 2011-07-26

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   04.05.13 23:40

Pitanja mozete naci na oglasnoj tabli a posaljete nekom od 5 admina - Lily, Anni, Hermy, meni ili Shonenu.

Na vrh Go down
Ligar Hogg

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   04.05.13 23:41

Hvala:D
Na vrh Go down
Ligar Hogg

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   04.05.13 23:46

Jos samo jedno! Di da vidim tu OGLASNU TABLU?
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa

Datum upisa : 2011-07-26

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   04.05.13 23:48

Na vrh Go down
Maria Weasley

Starost : 18
Datum upisa : 2012-06-21

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   20.06.13 1:58

Da li se još uvijek mogu upisati? Ja sam već prije bila upisala se za prvu godinu, tako da sad trebam na drugu i je li sada trebam izabrati tih 7 predmeta?
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva   Today at 0:33

Na vrh Go down

Konkurs za upis u Hogwarts školu vještičarenja i čarobnjaštva

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next